bodrum hava çekimi

Bodrum Hava Çekimi

Bodrum merkez  ilçesi başta olmak üzere Bodrum da bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde Bodrum hava çekimihavadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Bodrum Hava Çekimi

·         Bodrum limanları ve marinalar hava çekimi

·         Bodrum turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Bodrum gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Bodrum fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Bodrum üniversiteleri hava çekimi

·         Bodrum oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Bodrum kamp alanları hava çekimi

·         Bodrum devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Bodrum açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Bodrum haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Bodrum  Havadan Çekim

 

  • Bodrum Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Bodrum köprüleri hava çekimi
  • Bodrum barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Bodrum orman arazileri havadan görüntüleme
  • Bodrum tünelleri hava çekimi
  • Bodrum  Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Bodrum  Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Bodrum  belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Bodrum  sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Bodrum  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Bodrum da bulunan köy ve beldelerde ; Bodrum  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Bodrum  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Bodrum İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Bodrum  kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir

 Bodrum Hava Çekimi

Bodrum  da  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Bodrum  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Bodrum  da kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Bodrum da ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

 

Bodrum Hava Çekimi;