çeşme hava çekimi

Çeşme Hava Çekimi

Çeşme merkez  ilçesi başta olmak üzere Çeşme da bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde Çeşme hava çekimihavadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

Çeşme Hava Çekimi

·         Çeşme limanları ve marinalar hava çekimi

·         Çeşme turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Çeşme gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Çeşme fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Çeşme üniversiteleri hava çekimi

·         Çeşme oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Çeşme kamp alanları hava çekimi

·         Çeşme devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Çeşme açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Çeşme haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Çeşme  Havadan Çekim

 

  • Çeşme Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Çeşme köprüleri hava çekimi
  • Çeşme barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Çeşme orman arazileri havadan görüntüleme
  • Çeşme tünelleri hava çekimi
  • Çeşme  Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Çeşme  Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Çeşme  belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Çeşme  sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Çeşme  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Çeşme da bulunan köy ve beldelerde ; Çeşme  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Çeşme  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Çeşme İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Çeşme  kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir

 Çeşme Hava Çekimi

Çeşme  de  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Çeşme  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Çeşme  da kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Çeşme da ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

 

Çeşme Hava Çekimi;