İzmir Drone Çekimi

İzmir Drone Çekimi

Karşıyaka, Konak, Alsancak, Çeşme, Urla  ve tüm turizm bölgelerindeki tesisleriniz için Dron çekimi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yüksek çözünürlük fotoğraf ve video kalitesi için profesyonel havacekimim ekibi İzmir bölgesinde sizler için drone’larımızı kullanıyor. İHA1 ticari lisansa sahip konusunda uzman deneyimli kadromuz eşsiz çekimleri ile hem sizleri hem de müşterilerinizi büyülemeye devam ediyor.

İZMİR TURİSTİK İŞLETMELER DRONE ÇEKİMLERİ

İzmir turizm merkezinin ülkemiz içerisindeki en büyük lokomotifidir. Her geçen gün ülkemize ve bölgeye gelen turist sayısı artmakta, artan müşteri sayısına göre de tesis sayısı hızla çoğalmaktadır. Bu rekabet ortamında turistik tesisinizi tanıtmak, müşterilerinize bu tanıtımları sunmak sizi rakiplerinize göre farklılaştırmaktadır. Drone larımız ile yaptığımız havadan çekimlerin iç çekimlerle birleşiminden oluşan kısa tanıtım filmleriniz müşterilere ulaşmanın en kısa yoludur. Sosyal medya ve görsel tanıtım medyalarında paylaşılan havadan video ve fotoğraf çekimleri ilgi çekmekte, aynı zamanda da tesisiniz ile ilgili net bilgiler müşterilerinize verebilmektedir. Sizde gelişen teknoloji ile birlikte bu hizmetten faydalanmak ve rakiplerinizden farklı olmak adına İzmir’ da  drone çekimi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

HAVADAN DRONE ÇEKİM BELEDİYELER

HAVADAN ÇEKİM hizmetini baştan İzmir Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçe ve belde belediyeleri kullanmaktadır. İzmir’da yapılan projelerin halka aktarılması öncesi ve sonrasında görülen görsel farklılıklarının gözlemlenmesi, kaçak yapılaşma, denetim alanları dahil olmak üzere bir çok faaliyet için drone havadan çekim hizmeti alınabilir. Uygun fiyatlarla alabileceğiniz bu hizmet sayesinde yüksek bedellerle helikopter v.s. gibi hava araçları kiralamaya gerek duymayacaksınız. İzmir’da kullanmak istediğiniz drone modellerimiz için ekipmanlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İZMİR FLYCAM SERALAR

Havadan çekim ile sera ve tarım alanlarınızın faaliyetlerini 21mp e kadar fotoğraf olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede seralardaki hasarları ve onarımları kolay hale getirerek hasat gelirlerinizi arttırabilir ve olası sorunların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca yine tarım arazileriniz de bulunan mahsulle ilgili havadan çekilen görüntüler ile hasat zamanını planlayabilirsiniz. Sulama hatlarının kontrolünde de ayrıca drone kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.