izmir drone kiralama

İzmir Drone Kiralama

İzmir Drone Kiralama

Aklınıza hemen gelecek soruyu öncelikle biz sorsak, izmir drone kiralama hizmetinden bizler nerelerde faydalanabiliriz ki bu adamlar üşenmeden yazmışlar. Belki sizin aklınızdakini bilemedik ama bir çok kullanıcının aklına takılan aslına baktığımızda bu soru… Gelin biz ne kadar enteresan fikirler duyduk drone kiralama ile ilgili sizlerle de paylaşalım. Belki de size de faydamız olur.

İzmir Drone Kiralama hizmeti aslına baktığımızda hemen hemen her alanda kullanılabilir hale geldi. Kargo taşımacılığı, sağlık, fotoğrafçılık, prodüksiyon, tarım, arkeoloji, topografya, üretim, temizlik ve saymakla bitiremeyeceğimiz bir sürü sektör. Örneğin bir emlakcı drone u kiralasa ne yapar diye düşünmeyin. İzmir drone kiralama yapan bir emlakcı satmak istediği arazi ya da villanın konumunu, alanını, peyzajını, çevresini, doğasını satın almak isteyenlere gösterebilmeyi sağlar. Şehirleri hatta bazen ülkeleri yakın hale getirerek hem kendi vaktinden hem de müşterilerin zamanından kazanır. Bir çifti drone kiralayarak ne yapabilir? Ekilen arazinin sıralarının kontrolü, dikim bölgesinin yapısı, arazi hakkında bilgi sahibi olabileceği gibi hasat zamanını da bu sayede daha kolay planlayabilir. Aynı zamanda zirai ilaç atılması gibi elle yapılması çok zaman alan işlemleri kısa süre içerisinde ilaçlama drone larımız ile yapabilir. İzmir’de inşaata başlayacak bir müteahhit firma, inşaat alanını plan üzerinden görse dahi yükseklik kod farkı gibi unsurları havadan çekilecek fotoğraflar ile daha kolay düzenleyebilir. Aynı zaman da İzmir Drone Kiralama ile almış olduğu görüntülerini  arttırılmış gerçeklik uygulamalarını üç boyutlu çizimler ile birleştirerek öncesinden bitmiş halini müşterilerine sunabilir.

 

 

 İzmir Drone Kiralamaizmir drone kiralama

İZMİR DRONE KİRALAMA NASIL YAPABİLİRİM?

İzmir’de drone kiralama için profesyonel ekibi ile hizmet veren havaçekimim ekibini arayarak yapabilirsiniz. Çekimi ne için istediğiniz, ortalama çekim süresi, çekim yapılacak bölge gibi bilgileri sizden dinleyen ekibimiz sizlere en uygun fiyatlar ile yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İha Belgem Var Pilotsuz Olarak İzmir Drone Kiralama Hizmetinizden Faydalanabilir miyim?

Evet.. İha0 ya da daha üzeri SHGM tarafından verilmiş pilot lisansınız olması durumunda pilotsuz olarak da drone kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ancak bu durumda provizyon olarak drone bedeliniz kredi kartından çekmemiz ve tekrar drone sağlam olarak geri getirildiğinde iade etmemiz gerekecektir.

Sizde bugün işinize güç katmak için İzmir Drone Kiralama hizmetimizden faydalanın…..Bize ulaşın

 

 

 

    Leave Your Comment Here