izmir hava cekimi

İzmir Hava Çekimi

İzmir Hava Çekimi

Günümüzde gelişen teknolojilere bağlı olarak tanıtım ve reklam sektörü gibi birçok alanda da izmir hava çekimi ile ilgili uygulamalar değişerek gelişmekte. Sonuç olarak yeni nesil prodüksiyon imkanlarıyla mükemmel sunumlar ortaya çıkıyor. Muhteşem görsel efektlerden oluşan film çekimleri insanlar üzerinde güçlü etkiler yaratıyor. Bundan yıllar öncesinde kullanılan broşür, ilan, eşantiyon v.b. gibi uygulamalar günümüzde tarih olduğu gibi, artık sizler de drone kullanarak tanıtımlarınızı ve farklı projelerinizi en ses getirir noktada lanse edebilirsiniz. Bu işlemleriniz için İzmir Hava Çekimi uzman ekibi kaliteli ekipmanıyla her zaman hizmetinizdedir.

Fiyatları 10000tl gibi astronomik rakamlardan başlayarak 190000tl’lere varan droneları satın almak size büyük maliyetlere mal olabileceği için havadan çekim işlemlerinizde gönül rahatlığıyla profesyonel ekibimizden yararlanabilirsiniz. Drone kullanımı, profesyonellik ve tecrübe gerektiren çekim tekniklerindendir. İngilizce’de adını çıkarttığı arı sesi nedeniyle ‘drone,’ yani erkek arı kelimesinden alan bu özel cihazı, uzman ekibimiz sayesinde reklam ve tanıtımlarınızla ilgili her türlü projenizde kullanabilir ve kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

İzmir Hava Çekimi Drone’lar, Yani Uçan Kameralar Hangi Sektörlerde Kullanılır?

İnşaat sektöründen tutunda, şantiye çekimleri, kamu spotları, eğitim kurumlarının tanıtımı, geziler, şehir planlaması, vakıf – belediye – derneklerinin düzenlediği organizasyon ve faaliyetlerde, arsa, kurum, bina, okul projelerinde, turizm sektöründe, mimari yapılar – projelerde, arazi modellemeleri, il – ilçe tanıtımlarına kadar kuşbakışı uzun ya da kısa metrajlı filmleriniz için İzmir hava çekimi dronelerini kullanabilirsiniz. Her türlü reklam kampanyaları, organizasyonlar, nişan – düğün kutlamalarında, harita hesaplamalarında, emlak sektörü ve daha birçok alanda kullanılan droneler sayesinde artık her türlü film çekimlerinizi en kaliteli şekilde yapabilirsiniz.

İzmir Hava Çekimi liman, turizm işletmeleri, belediye park – yeşil alan projeleri, alt – üst geçit, tünel, baraj projeleri, orman arazileri, haritacılık – kadastro hesaplamaları, devlet kurumları, oteller, üniversite – kampüs binaları, açılış- davetler, fabrika ve otellerin her türlü tanıtımında  drone çekimleri için  bize baş vurabilirsiniz.

Sonuç olarak ürün tanıtımlarınız da İzmir Hava Çekimi dahil son teknolojilerin getirisi kaliteli ekipmanlarımızdan ve dinamik ekibimizden yararlanarak lansmanlarınızı efektif sunumlarla yapabilirsiniz.  Devamlı bakımları gerçekleştirilen, yüksek performanslı çalışan ekipmanlarımız sayesinde vizyon sahibi ekibimizle siz de mükemmel bir drone çekimi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kiralık drone hizmeti konusunda İzmir’in öncülerinden olan firmamızla sizlerin istek ve ihtiyaçlarını en ön planda tutarak kamuoyuna ve müşterilerinize yönelik olan en iyi lansmanı oluşturuyoruz.

 

İzmir Hava Çekimi Drone Kullanımında Profesyonelliğin Önemi

Her işte olduğu gibi elbette drone kullanımının da kendine özgü incelikleri vardır. Yanı sıra drone kullanımı, eğitim ve tecrübe gerektirmektedir. Buna bağlı olarak drone operatörünün de işinde uzman olması kaçınılmazdır. Firmamızı arayarak profesyonel bir drone operatörünün yanı sıra, uzman ekip hizmetlerimizden faydalanarak drone kiralama konusunda son derece kaliteli çekimler elde edebilir ve uygun fiyat politikamızdan istifade edebilirsiniz.

Operatörlerimiz; film çekimlerinde tecrübeli estetik drone hareketleri sergileyerek, en farklı açılarla muhteşem çekim kalitesi oluşturarak, kusursuz kadraj ayarlamaları neticesinde sizler için muhteşem drone çekimleri oluşturmaktadır. Yine operatörlerimiz, drone kullanımında uygun hava şartlarının seçimi ve cihazın hava şartlarına göre hazırlanması konusunda da uzmanlaşmıştır. Kapalı ve açık alanlarda GPS- Atti mod konusunda ve iniş – kalkış konum belirleme konusunda uzman olan operatörlerimizin sanatsal niteliklerdeki çalışmaları sayesinde sizde 4K full HD uygulamalarıyla yüksek kalitedeki çekimler oluşturarak müşterilerinize marka kalitenizi en iyi şekilde ulaştırabilirsiniz. İzmir hava çekimi hizmetlerimiz sadece İzmir iliyle sınırlı olmayıp tüm Türkiye genelinde de hizmet sağlanmaktadır.

 

    Leave Your Comment Here