Posted by on 1 Kasım 2017

İzmir Kiralık Drone

Türkiye’nin 3. büyük şehri olan ilimiz sınırlarında İzmir Kiralık Drone hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hayatımıza son 5 yılda ağırlıklı olarak girmeye başlayan drone ların her geçen gün kullanım alanları artmaktadır. Halk arasında uçan kamera olarak da adlandırılan drone ların türkçe açılımı aslında İNSANSIZ HAVA ARACI yani İHA dır. Yerden yükselmesini sağlayan en az 4 pervaneye sahiptirler. Uçuş ağırlıkları değişim göstermekle birlikte drone ların profesyonel olan modelleri genelde 1500gram ve üzerindedir. Bu anlamda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün talimatnamesinde yer alan maddelere göre, 500 gr dan 4000 gr ağırlığa sahip drone lar iha0 adı altında anılmakta ve kayıt altında tutulma zorunluluğu bulunmaktadır. İzmir Kiralık drone hizmetinde kullanılan tüm uçan kamera araçlarımız SHGM ye kayıtlıdır. Ayrıca yine yasalara göre bu drone ları uçurmak için en az iha0 sportif ehliyete sahip olmalı, aynı zamanda da izin ve uçuş eğitim bilgilerine sahip olunmalıdır. Bu gereksinimlerden yola çıkan HAVAÇEKİMİM ekibi sizleri bu zorluklardan kurtarmak adına pilotlu drone kiralama hizmetlerine başlamıştır. İster 15 dk lık ister 15 günlük havadan video ve fotoğraf çekimi hizmetleri için firmamızdan pilotlu olarak drone kiralayabilirsiniz.

NEDEN KİRALIK DRONE

Aslına baktığımızda bir çok nedenden dolayı drone kiralamanın daha mantıklı ve maliyetsiz olduğunu belirtebiliriz. Bakım maliyetleri olsun, düşme riski olsun, izinler, lisanslar, kayıtlar derken zaten bakmışsınız başladığınız işten uzaklaşıp odak noktanızı kaybetmişsiniz. İşte bizde bu nokta da İzmir Kiralık Drone hizmeti için kolları sıvıyoruz. Hem sizi kendi odak noktanız olan işinizden uzaklaştırmıyor hem de profesyonel ekibimiz ile sizler için kaza maliyetlerini sıfıra indiriyoruz. Drone kiralama hizmetinden faydalandığınızda ” Havadan olan hiç bir şey havada kalmaz” sözünün pişmanlıklarından sizi uzak tutuyoruz. Ayrıca drone ların bakım maliyetleri için harcayacağınız bütçeyi de sıfıra indirmiş oluyoruz.

İZMİR KİRALIK DRONE FİYATLARI

Drone kiralama fiyatları modele, uçuş süresine, uçuş zorluğuna, uzaklığa, uçuş yapılacak yerde ki  koşullara bağlı olarak değişmektedir. İsterseniz ekipmanlar sayfamızdan izmir’de kiralık drone modellerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm sormak istediğiniz konu ve sorular için bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.

Son Yazılar

Resimler